O firmie

ZMIANA WARUNKÓW SPRZEDAŻY I DOSTAWY
Ogrodnictwo jest firmą rodzinną, która od ponad 35 lat zajmuje się produkcją chryzantem. Wieloletnia działalność umożliwiła nam zdobycie bogatego doświadczenia, które bezpośrednio przekłada się na jakość oferowanych przez nas produktów. Pasja i zamiłowanie do roślin oraz rzetelna wiedza ogrodnicza, pozwoliły nam zjednać sobie zaufanie klientów w kraju i za granicą. Dysponujemy nowoczesnymi obiektami szklarniowymi o łącznej powierzchni 4 ha. Korzystamy z najnowszych technologii uprawy , które ułatwiają nam codzienną pracę i pomagają w szybkiej i sprawnej obsłudze zamówień.
Materiał wyjściowy, czyli młode, wegetatywnie rozmnożone, zdrowe sadzonki, pozyskujemy z własnego laboratorium kultur tkankowych „in vitro”, które działa w naszej firmie od 1998 roku. Systematycznie sprawdzamy zdrowotność roślin pod kątem szkodników, chorób grzybowych i wirusowych.

W trosce o dobro klientów na bieżąco obserwujemy zmiany, które zachodzą w branży ogrodniczej. Dlatego też od wielu lat współpracujemy z renomowanymi firmami hodowlanymi: Armada, Bernard, Dekker, Deliflor, Dümmen Orange®, Gediflora, Royal van Zanten, Sas Sauve-Guittet, Syngenta. Dzięki tym kontaktom nasi klienci mogą skutecznie konkurować w handlu na coraz bardziej wymagającym rynku.

Na podkreślenie zasługuje fakt, że jesteśmy jedynym przedstawicielem francuskiej firmy Bernard w Polsce. Jest to niekwestionowany lider wśród hodowców odmian doniczkowych wielkokwiatowych i do niego należą najpopularniejsze dziś w kraju odmiany Komodo Blanc i Komodo Creme. Tym z Państwa, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznania się z odmianami Antares Blanc i Caracas Jaune, z przyjemnością polecamy te wyjątkowe kreacje. Naszym zdaniem są to odmiany, które z powodzeniem mogą na dłużej zagościć w naszych uprawach.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza działalność przyczyniała się do Państwa sukcesu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy!